Jak uruchomić generator benzyny, który nie odpala?

August 9, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Jak uruchomić generator benzyny, który nie odpala?

Rozwiązanie problemu nieuruchamiania się silnika benzynowego Kena: 1. Najpierw sprawdź, czy olej i benzyna są nowo dodane.Jeśli nie, biały, był dodawany ponad trzy miesiące wcześniej, musisz wylać olej i benzynę i wymienić.Olej i benzyna są ważne tylko przez trzy miesiące.Po trzech miesiącach olej i benzyna straciły lepkość i nie działają.2. Sprawdź, czy generator jest pełen oleju i benzyny.Jeśli nie, generator nie zapali się i nie uruchomi.3. Jeśli wszystkie powyższe czynności zostaną wykonane, sprawdź, czy świece zapłonowe się zapalają.Jeśli nie, wyjmij świecę zapłonową, wytrzyj trochę benzyny i sprawdź, czy generator jest zapalony.Jeśli jest zapalony, jest w porządku.

Generator benzyny w celu szybkiego spalania mieszanki palnej wdychanej do cylindra, aby wytworzyć wyższe ciśnienie, aby silnik wysyłał większą moc, palną mieszankę przed spalaniem do sprężenia, dzięki czemu jej objętość zostanie zmniejszona, gęstość wzrośnie, temperatura wzrośnie, to znaczy potrzeba procesu kompresji.W tym procesie zawory dolotowy i wydechowy są zamknięte, a wał korbowy popycha tłok, aby przemieścił się z dolnego ogranicznika do górnego martwego punktu na jeden suw, suw sprężania.W tym czasie ciśnienie mieszaniny wzrośnie do 0,6-1,2 MPa, a temperatura osiągnie 600-700K.

Rozwiązania problemu generatorów benzynowych, które nie generują prądu.

1. sprawdź i popraw błędy okablowania zgodnie ze schematem obwodu.

2. Uzwojenie wzbudzenia generatora głównego lub wzbudnicy jest nieprawidłowo podłączone, co skutkuje nieprawidłową polaryzacją.Często jest to spowodowane nieprawidłowym okablowaniem po wymianie uzwojenia wzbudzenia.Należy to sprawdzić i poprawić;3. Obrotowy krzemowy element prostownika jest zwarty z powodu awarii i przewodzi zarówno w kierunku dodatnim, jak i ujemnym.Za pomocą multimetru sprawdzić dodatnią i ujemną rezystancję elementu prostownika i wymienić uszkodzony element;4. Uszkodzone uzwojenie wzbudzenia generatora głównego.Za pomocą multimetru sprawdź i zmierz uzwojenie wzbudzenia głównego generatora, rezystancja jest nieskończona, a linia wzbudzenia powinna być podłączona.