Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd.

  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności: Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Kena, moc Huanneng
Ilość pracowników: 5~15
Coroczne wyprzedaże: 20000-200000
Rok założenia: 2009
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd.

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. to zorientowana na produkcję, innowacyjna, zintegrowana, zorientowana na usługi i oparta na sieci firma integrująca produkcję, sprzedaż, przetwarzanie oraz badania i rozwój.Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą generatorów benzynowych, generatorów benzynowych, cyfrowych cichych generatorów odwróconych, pomp wodnych do silników benzynowych, generatorów diesla, agregatów prądotwórczych diesla, silników ogólnych itp. Nasze produkty mają duży rynek konsumencki i są wysoko cenione przez konsumentów.

Zakres naszej działalności obejmuje:

Zakres mocy małego generatora: cyfrowy generator inwerterowy z otwartą ramą 1KW-15KW, generator benzynowy 1KW-50KW, jednocylindrowy dwucylindrowy generator z otwartą ramą 2KW-16KW i cichy agregat prądotwórczy chłodzony powietrzem.

Duży zestaw generatorów: 30KW-2200KW duży generator diesla, 15KW-1000KW bardzo cichy duży generator diesla.

Zakres silnika: silnik benzynowy chłodzony powietrzem 2KW-30KW, silnik wysokoprężny chłodzony powietrzem 2KW-22KW.

Historia

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. kładzie nacisk na przetrwanie dzięki jakości, reputację na rynku, rozwój dzięki nauce i technologii oraz korzyści dzięki zarządzaniu.Przestrzegamy zasady uczciwości i samotranscendencji i jesteśmy gotowi połączyć ręce z chińskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami i wszystkimi dziedzinami życia, aby iść z duchem czasu, współpracować i wygrywać, i stać się nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech.Opierając się na zaawansowanej filozofii biznesowej, zarządzaniu naukowym, talentach zawodowych, doskonałej technologii, wysokiej jakości produktach i wysokiej jakości usługach, nasza firma stale się rozwija.Serdecznie zapraszamy przyjaciół z kręgów biznesowych w kraju i za granicą, aby porozmawiać o współpracy, szukać wspólnego rozwoju i wspólnie tworzyć wspanialsze jutro.

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. nawiązała długoterminową współpracę strategiczną z głównymi lokalnymi przedsiębiorstwami w Chongqing.Firmy współpracujące z naszą firmą w zakresie małych jednostek benzynowych to głównie Kema Industry and Trade, Loncin, Runtong, Zongshen, Lifan, Jialing, Jiamu, Dinggong, Shenchi i inne branże.Współpracujemy z dużymi firmami w celu opracowywania innowacyjnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów.W przypadku dużych jednostek nasza firma nawiązała długoterminowe stosunki współpracy z Chongqing Cummins, Guangxi Yuchai, Shangchai Power, Weichai Power, Stanford Motor i Leroy Semir Motor.

Usługa

Nasza wizja

Wiodąca marka niskoemisyjnych i inteligentnych produktów

Podwójna odpowiedzialność za emisję dwutlenku węgla, prowadzenie zielonego życia.Aby podtrzymać koncepcję niskoemisyjnej i ochrony środowiska, zbuduj kompleksową ekologię przemysłową inteligentnej produkcji, inteligentnej obsługi i inteligentnych usług, zapewnij ludziom niskoemisyjną energię i inteligentne produkty do podróży do domu oraz stań się marką kochaną i godną zaufania przez globalnych konsumentów.

Nasza misja

Skoncentruj się na technologii i innowacjach, aby zapewnić lepsze życie

Twórz wartość dzięki technologii, wyznaczaj przyszłość dzięki innowacjom i spraw, aby życie domowe i podróże były wygodniejsze, wygodniejsze i przyjemniejsze.

Pamiętając o naszej pierwotnej misji, będziemy nadal dążyć do zapewnienia pięknego życia dzięki technologii i innowacjom, poprawiania dobrobytu ludzi i ciągłego zaspokajania ludzkich aspiracji do lepszego życia.

Nasze wartości

Silny kraj z silnym przemysłem, na pierwszym miejscu klient i wspólny dobrobyt

Jeśli przemysł jest silny, kraj jest silny;jeśli przemysł jest zamożny, naród jest zamożny;jeśli jesteś bogaty, pomyśl o źródle, pomyśl o postępie;oddać społeczeństwu i służyć krajowi przemysłem.Klient przede wszystkim, oparty na walce, zorientowany na wkład, przedsiębiorstwa, pracownicy i partnerzy na rzecz wspólnego dobrobytu, dzielenie się korzyściami dla wszystkich, aby osiągnąć wspólny dobrobyt

Nasz zespół

(1) Wielokanałowa ścieżka rozwoju kariery

Zgodnie z charakterystyką biznesową i przyszłymi potrzebami rozwojowymi, firma tworzy wielokanałowe ścieżki rozwoju kariery w pionie kierowniczym, technicznym, sprzedażowym i funkcjonalnym.Pracownicy mogą wybrać odpowiadającą im ścieżkę rozwoju, łącząc osobiste planowanie kariery z wolą rozwoju.Połącz rozwój osobisty i rozwój firmy, aby naprawdę wykorzystać najlepsze talenty ludzi.

Firma przywiązuje wagę do szkolenia i selekcji personelu wewnętrznego oraz ustanowiła wewnętrzny konkurs pracy, rezerwowy wybór talentów i inne mechanizmy selekcji talentów, aby umieścić naprawdę zdolne talenty na najbardziej odpowiednich stanowiskach.Obecnie ponad 80% pracowników firmy na wysokich stanowiskach przeszło wewnętrzne szkolenia i awanse.

(2) Wielopoziomowe programy doskonalenia umiejętności

Program szkolenia pierwszoklasistów.Szkolenie podzielone jest na cztery etapy: staż teoretyczny, staż demontażowy, staż rotacyjny i staż pracy, aby pomóc studentom w szybkiej integracji z życiem zawodowym, opanowaniu podstawowych narzędzi i metod oraz rozwinięciu jakości i zdolności do bycia kompetentnym do pracy.

(3) Wielowymiarowa polityka motywowania talentów

Polityka zachęt kapitałowych.Dla kluczowej kadry oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla, od momentu wejścia spółki na giełdę, wdrożyliśmy kilka okresów zachęt kapitałowych, aby zachęcić pracowników do rozwoju wraz z firmą i wspólnego dzielenia się owocami rozwoju.

Mechanizm współdzielenia wydajności.Dla zasadniczej kadry technicznej i kierowniczej zarządzanie wynikami KPI jest główną formą wdrażania „pozytywnej zachęty”.Zachęcaj do tworzenia wartości, zachęcaj nową wartość i produkcję do uzyskiwania dochodów, zapewniaj dochód bezpieczeństwa pracowników w procesie, rozciągaj przestrzeń pływającą wydajności, promuj pracowników i cele firmy w tym samym kierunku, zachęcaj pracowników do poprawy wydajności i zwiększania dochodów.

Mechanizm waloryzacji rocznego wynagrodzenia.Oprócz ustalania konkurencyjnych poziomów wynagrodzeń w branży, firma będzie również ustalać coroczną politykę waloryzacji wynagrodzeń w oparciu o efektywność operacyjną firmy, poziom wynagrodzeń w branży, społeczne wskaźniki cen itp., aby zapewnić stały wzrost dochodów pracowników.

Zostaw wiadomość