Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd.
e-mail cqkn5@cqkaina.cn TEL: 86-- 19922140282
Dom >
Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta.

HUAN NENG Moc
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
Marki: HUAN NENG
Rok założenia: 2017
Eksport szt: 80% - 90%
Wstęp

Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy 0

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. to zorientowana na produkcję, innowacyjna, zintegrowana, zorientowana na usługi i oparta na sieci firma integrująca produkcję, sprzedaż, przetwarzanie oraz badania i rozwój.Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą generatorów benzynowych, generatorów benzynowych, cyfrowych cichych generatorów odwróconych, pomp wodnych do silników benzynowych, generatorów diesla, agregatów prądotwórczych diesla, silników ogólnych itp. Nasze produkty mają duży rynek konsumencki i są wysoko cenione przez konsumentów.

Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy 1

     Mały zakres mocy generatora: 1kW-15kW cyfrowy generator inwerterowy z otwartą ramą, generator benzynowy 1kW-50kW, jednocylindrowy dwucylindrowy generator z otwartą ramą 2kW-16kW i cichy agregat prądotwórczy chłodzony powietrzem.

     Duży zakres agregatów prądotwórczych: 30kW-2200kW duży agregat prądotwórczy na olej napędowy, 15kW-1000kW bardzo cichy duży agregat prądotwórczy na olej napędowy.

     Gama silników: Silnik benzynowy chłodzony powietrzem 2kW-30kW, silnik wysokoprężny chłodzony powietrzem 2kW-22kW.

Service

Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy 0

Nasza wizja

Wiodąca marka niskoemisyjnych i inteligentnych produktów.

Podwójna odpowiedzialność za węgiel, prowadzenie zielonego życia.Aby podtrzymać koncepcję niskoemisyjnej i ochrony środowiska, zbuduj kompleksową ekologię przemysłową inteligentnej produkcji, inteligentnej obsługi i inteligentnych usług, zapewnij ludziom niskoemisyjną energię i inteligentne produkty do podróży do domu oraz stań się marką kochaną i godną zaufania przez globalnych konsumentów.

Nasza misja

Skoncentruj się na technologii i innowacjach, aby zapewnić lepsze życie.

Twórz wartość dzięki technologii, wyznaczaj przyszłość dzięki innowacjom i spraw, aby życie domowe i podróże były wygodniejsze, wygodniejsze i przyjemniejsze.

Pamiętając o naszej pierwotnej misji, będziemy nadal dążyć do zapewnienia pięknego życia dzięki technologii i innowacjom, poprawiania dobrobytu ludzi i ciągłego zaspokajania ludzkich aspiracji do lepszego życia.

Nasze wartości

Silny kraj z silnym przemysłem, na pierwszym miejscu klient i wspólny dobrobyt.

Jeśli przemysł jest silny, kraj jest silny;jeśli przemysł jest zamożny, zamożny jest naród;jeśli jesteś bogaty, pomyśl o źródle, pomyśl o postępie;oddać społeczeństwu i służyć krajowi przemysłem.Przede wszystkim klient, oparty na walce, zorientowany na wkład, przedsiębiorstwa, pracownicy i partnerzy na rzecz wspólnego dobrobytu, dzielenia się wygranymi, aby osiągnąć wspólny dobrobyt.

Historia

Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy 0

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. kładzie nacisk na przetrwanie dzięki jakości, reputację na rynku, rozwój dzięki nauce i technologii oraz korzyści dzięki zarządzaniu.Przestrzegamy zasady uczciwości i samotranscendencji i jesteśmy gotowi połączyć ręce z chińskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami i wszystkimi dziedzinami życia, aby iść z duchem czasu, współpracować i wygrywać, i stać się nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech.Opierając się na zaawansowanej filozofii biznesowej, zarządzaniu naukowym, talentach zawodowych, doskonałej technologii, wysokiej jakości produktach i wysokiej jakości usługach, nasza firma stale się rozwija.Serdecznie zapraszamy przyjaciół z kręgów biznesowych w kraju i za granicą, aby porozmawiać o współpracy, szukać wspólnego rozwoju i wspólnie tworzyć wspanialsze jutro.

Nasz zespół

Chiny Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. profil firmy 0

(1) Wielokanałowa ścieżka rozwoju kariery

Zgodnie z charakterystyką biznesową i przyszłymi potrzebami rozwojowymi, firma tworzy wielokanałowe ścieżki rozwoju kariery w pionie kierowniczym, technicznym, sprzedażowym i funkcjonalnym.Pracownicy mogą wybrać odpowiadającą im ścieżkę rozwoju, łącząc osobiste planowanie kariery z wolą rozwoju.Połącz rozwój osobisty i rozwój firmy, aby naprawdę wykorzystać najlepsze talenty ludzi.

Firma przywiązuje wagę do szkolenia i selekcji personelu wewnętrznego oraz ustanowiła wewnętrzny konkurs pracy, rezerwowy wybór talentów i inne mechanizmy selekcji talentów, aby umieścić naprawdę zdolne talenty na najbardziej odpowiednich stanowiskach.Obecnie ponad 80% pracowników firmy na wysokich stanowiskach przeszło wewnętrzne szkolenia i awanse.

(2) Wielopoziomowe programy doskonalenia umiejętności

Program szkolenia pierwszoklasistów.Szkolenie podzielone jest na cztery etapy: staż teoretyczny, staż demontażowy, staż rotacyjny i staż pracy, aby pomóc studentom szybko zintegrować się z życiem zawodowym, opanować podstawowe narzędzia i metody oraz rozwinąć jakość i umiejętność bycia kompetentnym do pracy.

(3) Wielowymiarowa polityka motywowania talentów

Polityka zachęt kapitałowych.Dla kluczowej kadry oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla, od momentu wejścia spółki na giełdę, wdrożyliśmy kilka okresów zachęt kapitałowych, aby zachęcić pracowników do rozwoju wraz z firmą i wspólnego dzielenia się owocami rozwoju.

Mechanizm współdzielenia wydajności.Dla zasadniczej kadry technicznej i kierowniczej zarządzanie wynikami KPI jest główną formą wdrażania „pozytywnej zachęty”.Zachęcaj do tworzenia wartości, zachęcaj nową wartość i produkcję do uzyskiwania dochodów, zapewniaj dochód bezpieczeństwa pracowników w procesie, rozciągaj przestrzeń pływającą wydajności, promuj pracowników i cele firmy w tym samym kierunku, zachęcaj pracowników do poprawy wydajności i zwiększania dochodów.

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-- 19922140282
Jiuzhou Trade City C Zone, nr 89, Hualong Avenue, Jiulongpo Dist, Chongqing, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas